Team

img-4201.jpg

Vava Ştefănescu

Manager
vava.stefanescu@cndb.ro
mihai-mihalcea.JPG

Mihai Mihalcea

Consultant artistic/ Director Programe si Proiecte
mihai.mihalcea@cndb.ro
img-4266.jpg

Carmen Coţofană

consultant artistic/ coordonator compartiment Programe şi Proiecte
carmen.cotofana@cndb.ro
andreea_.jpg

Andreea Andrei

consultant artistic/compartiment Spectacole/Evenimente – Producție și difuzare
andreea.andrei@cndb.ro
corina.png

Corina Cimpoieru

Consultant artistic/ Compartiment Cercetare / Documentare / Mediatecă
corina.cimpoieru@cndb.ro
img-4145.jpg

Igor Mocanu

Consultant artistic / Compartiment Cercetare / Documentare
oana-stoica.jpg

Oana Stoica

consultant artistic/ Compartiment Cercetare / Documentare
poza-ana-site.jpg

Ana Papadima

Consultant artistic/ Compartiment Educaţie Artistică şi Formare
ana.papadima@cndb.ro
52528705-2171868003064848-2794417430582001664-n.jpg

Adnana Cruceanu

consultant artistic/ compartiment Marketing și Relații Publice
adnana.cruceanu@cndb.ro
img-5225ix.jpg

Renate Dinu

Consultant artistic/ Compartiment Marketing și Relații Publice
renate.dinu@cndb.ro
img-4302.jpg

Alex Bălă

Redactor colaborator
51911374-560521041100270-6532653709711638528-n.jpg

Andrada Roșu

Consultant artistic/ Compartiment Programe şi Proiecte
andrada.rosu@cndb.ro
112978761111725145511438793815172n.jpg

Alexandros Raptis

Light Designer
535648345152165590592147569215n.jpg

Ionuţ Cherana

Light Designer
maggie-chitoran.jpg

Maggie Chițoran

Secretariat
maggie.chitoran@cndb.ro
img-4153.jpg

Izabela Bidileci

Economist/ Compartiment Financiar
izabela.bidileci@cndb.ro

Tudor Dinu

Consilier juridic / Compartiment Juridic
tudor.dinu@cndb.ro
img-4136.jpg

Cornel Frantz

Administrator
ioana-site.jpg

Ioana Hostiuc

casier